Ричард Мил РМ 052 1454252 Часовник за златни бирање

$499.00 - $1,599.00

Бренд Ричард Миле
модел RM 052
Референтен број РМ 052 1454252
Материјал 18к розово-злато
bezel 18к розово-злато
Тип на лента Гума
Гледајте ја Спојката Флип клапс
Боја на бендот Црна
Бирање на боја Златна
Пол Но
дијаметар 51 х 44mm
Должина на нараквица 195 х 25mm
Дебелина на случај 17 mm
Отстрани
    • 99 $
    • 99 $
SKU: РМ 052 1454252 Категорија: таг: