Ричард Мил РМ 052 40мм часовник за бирање на скелет

$499.00 - $1,599.00

Бренд Ричард Миле
модел RM 052
големина 40mm
Бирање на боја Скелет
Броеви Ознаки
Случај облик барел
Материјал Нерѓосувачки челик
Тип на лента Рака
Материјал на лента Гума
Боја на лента Црна
Толпата Менс
Отстрани
SKU: RM 052.1 Категорија: таг: