Ричард Мил RM 011-03 50MM гумен црн часовник

  $699.00 - $1,850.00

  Бренд Ричард Миле
  Опсег Титан Флејбек
  модел РМ 011-03
  Референца бр РМ 011-03
  Пол Машки
  Големина на случајот 50MM
  Материјал нерѓосувачки челик
  Материјал на ременот Гума
  Ремени Бои Црна
  Бои за бирање Сребрена и бела
  Отстрани
   • 99 $
   • 99 $
  SKU: РМ 011-03.1 Категорија: таг: