Ричард Мил РМ 055 Јас Марина Цирут Скелет за бирање машки часовник

$399.00 - $1,059.00

Бренд Ричард Миле
модел РМ 055 Јас Марина Цирут
големина 40mm
Бирање на боја Скелет
Броеви арапски јазик
Случај облик барел
Материјал Нерѓосувачки челик
Тип на лента Рака
Материјал на лента Гума
Боја на лента Бела
Толпата Менс
Отстрани
SKU: РМ 055 Јас Марина Цирут Категорија: таг: