Ричард Мил РМ 19-01 1454259 Маж часовник за црно бирање

$699.00 - $1,699.00

Бренд Ричард Миле
модел РМ 19-01
Референтен број РМ 19-01 1454259
Материјал дијамант
bezel дијамант
Тип на лента Гума
Гледајте ја Спојката Флип клапс
Боја на бендот Црна
Бирање на боја Црна
Пол Но
дијаметар 51 х 44mm
Должина на нараквица 195 х 25mm
Дебелина на случај 17 mm
Отстрани
SKU: РМ 19-01 1454259 Категорија: таг: