Produktet më të shitura

Produktet e fundit

Produkte Featured

Rreth Replica Richard Mille

Replica Richard Mille nuk është si Patek Philippe, Vacheron Constantin dhe markat e tjera që kanë një kohë të gjatë reshjesh dhe akumulimi teknik. Vetëm më pak se 20 vjet histori, ata mund të jetojnë në radhët e orëve më të mira dhe janë kërkuar nga të pasurit dhe të famshmit në botë. Në këtë drejtim, është e pashembullt. Pas një popullariteti të tillë, koncepti inovativ i themeluesit është i pandashëm. Por më e rëndësishmja, ajo përdor materialet dhe teknologjitë më të përparuara.

Një pjesë e madhe e frymëzimit për Fake Richard Mille vjen nga kërkimet për gara dhe rezistencë ndaj ndikimit. Zbatimet e tij specifike bëjnë të mundur përmirësimin e ngurtësisë së pllakës së poshtme, zvogëlimin e fërkimit dhe dhënien e orës rezistencë jashtëzakonisht të lartë në goditje. Konceptet dhe materialet e frymëzuara nga Formula One hodhën themelet për orën e parë Richard Mille (RM 001), e cila është një nga gurët e themelit të filozofisë së markës.

Richard Mille Clone vendosi të përdorë aviacionin, Formulën Një [28] dhe materialet më të mira të teknologjisë së lartë të përdorura në kirurgjinë precize, të tilla si titani i shkallës 5, LITAL, karboni TPT dhe grafeni, për të bërë orë jashtëzakonisht të lehta dhe të sakta. Prandaj ARCAP-materiali me vetitë e tij fizike, përfshirë korrozionin dhe rezistencën e fushës magnetike-përdoret për herë të parë në historinë e shikimit të RM 002

Richard Mille 1: 1 bashkëpunoi me prodhuesin kryesor botëror të materialeve të lehta parapërgatitore Teknologjia North Thin Ply Technology [29] dhe prodhuesit e formulës një për të prodhuar karbon NTPT dhe kuarc TPT RM 27-02 Rafael Nadal. Të tilla si RM 11-03 McLaren. Richard Mille Tourbillon mund të akomodojë deri në 1,000 pjesë në një rast me një trashësi prej vetëm 45 mm.

Modelet më të famshëm të markës janë tourbillon RM 008 (kronograf tourbillon) dhe safiri i ndarë në dorën e dytë (kronograf tourbillon). RM 008 kombinon një lëvizje turbilloni me mbështjellje manuale, dorën e sekondave kronograf, treguesin e momentit rrotullues dhe fuqinë. Treguesit e rezervës. Njihet si një nga orët më të përparuara në botë, me çmime që fillojnë nga 500,000 Euro. Për shkak të popullaritetit të saj, kjo orë prodhohet gjithashtu nga prodhuesit kryesorë të orëve kopje, por Richard Mille kushton vetëm 699 dollarë. Vlen të përmendet se materialet e përdorura për orët e kopjimit janë gjithashtu teknologjia më e përparuar në industri.

Richard Mille Knockoff është një kryevepër e teknologjisë. Materialet më të përparuara e bëjnë atë pothuajse të pashkatërrueshme. Dizajni i tyre unik, futuristik i bën ata idealë për çdo entuziast të orës që kërkon sende jashtë kutisë së orës.

4 arsye për të blerë një orë nga uebfaqja jonë

Lëvizja më e përparuar e brendshme me funksionin tourbillon, kronograf ose GMT

Materialet revolucionare, të lehta dhe të forta Edicioni special ekskluziv mund të shtojë vlerë

Dizajn futuristik

Orë të rreme kopje të Richard Mille

Prodhimet tona janë bërë në Guangzhou, Kinë. Tregu më i madh për kopje me shumicë në botë. richardmille.to nuk ka tarifa të fshehura. 699 $ përfshirë postën, dërgimin në të gjitha pjesët e botës. Ju lutemi vini re se ne ofrojmë versionin e fundit, jo versionin e lirë.

Orë të rreme Richard Mille Replica, Raste të sipërme dhe të poshtme qeramike importohen nga Tajvani dhe përpunohen nga qeramika ATPT për të formuar qeramika Y-TZP. Pas teknologjisë së teknologjisë së lartë kundër gjurmëve të gishtave, ata paraqesin një material delikat dhe të butë nën të zezë. Kjo cilësi e ngjyrave ka mbetur e pandryshuar për njëqind vjet. Ngjyra dhe shkëlqimi janë më të hollësishme për të arritur modelin vizual të tonit qeramik, që predhëzon sipërfaqet e sipërme dhe të poshtme që janë pafundësisht afër produkteve origjinale, me xham safiri me veshje anti-reflektuese! Kaseta përdor një rrip të sipërm gome të importuar nga Malajzia të butë dhe delikat, dhe lëvizja është e pajisur me një lëvizje të importuar Seiko NH. Dorëzimi i këtij versioni është bërë sipas madhësisë dhe hollësisë origjinale, duke e bërë atë të ndihet më komod dhe intim, versioni më i lartë në treg Richard Mille Replica.

Lexo më shumë